• Wyniki konkursu literacko –plastycznego

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie literacko-plastycznym pt. „Stefan Kardynał Wyszyński-Prymas Tysiąclecia naszym patronem ”pod hasłem „ Kobieta i Mężczyzna darem dla…”. Na prace uczniów głosowała prawie cała społeczność uczniowska .

Najwięcej głosów uzyskały prace: Alicji Pawlos, Anny Paluch, Kingi Harmidy, Huberta Palucha, Wojciecha Marczaka, Małgosi Pawlik oraz Szymona Kubaja. W kategorii literackiej praca Nikoli Miśkowiak została zakwalifikowana do II etapu.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, ale ich prace nie zostały zakwalifikowane do II etapu: Łukasz Marczak, Sebastian Szostak, Kinga Gałka, Oliwia Miśkowiak, Fabian Pawlik, Hubert Bukowiński. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni.